Automobilklub Opolski zaprasza wszystkich miłośników sportów motorowych i motoryzacji na 8. Nocny Super OES, który odbędzie się 27 lutego na autodromie w Polskiej Nowej Wsi. Będzie to pierwsza runda cyklu Kierowca Roku Opolszczyzny w sezonie 2021.

Od kilku lat impreza ta inauguruje sezon rajdowy na Opolszczyźnie i jest doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności jazdy samochodem w nocnych warunkach, a także zdobycia pierwszych punktów do cyklu KRO oraz sprawdzenia przedsezonowych modyfikacji.

Biuro i Badanie Kontrolne odbędą się na terenie biura Automobilklubu Opolskiego przy ul. Wrocławskiej 102 w Opolu, a część sportowa odbędzie się na terenie autodromu w Polskiej Nowej Wsi.

Organizator przygotował dla uczestników jedną próbę sprawnościową o nawierzchni asfaltowej o długości 1,6 km, która będzie przejeżdżana czterokrotnie. Początek pierwszego przejazdu o godz. 16:00.

Zapraszamy do udziału w zawodach wszystkich uczestników posiadających prawo jazdy kategorii B, samochód, aktualne ubezpieczenie OC i przegląd techniczny, a także inne dokumenty dopuszczające pojazd do ruchu drogowego.

Więcej szczegółów można uzyskać na naszym fanpage’u i wydarzeniu imprezy na Facebooku, mailowo na adres autoopol@onet.pl oraz pod numerem telefonu 601 745 919.

Regulamin Uzupełniający

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin Ramowy KRO 2021