Od 2014 roku organizowany przez Automobilklub Opolski Nocny Super OES jest stałym punktem kalendarza imprez rajdowych i początkiem sezonu rajdowego na Opolszczyźnie. Jest też jednym z nielicznych zawodów w Polsce rozgrywanych w nocnych warunkach, przy zapadającym zmroku. To również okazja do przedsezonowych testów oraz sprawdzenia modyfikacji w pojazdach wykonanych w trakcie przerwy zimowej.

W tym roku Automobilklub Opolski ma zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników sportu samochodowego i nie tylko na dziewiątą edycję Nocnego Super OES-u, która odbędzie się w sobotę 5 marca 2022 roku w Polskiej Nowej Wsi. Dla uczestników Organizator przygotował jedną próbę sprawnościową o długości 1,7 km o nawierzchni asfaltowej. Przewidziano cztery przejazdy tej próby. Początek pierwszego przejazdu planowany jest na godzinę 17:20.

Biuro i badanie kontrolne odbędzie się na terenie OSP Polska Nowa Wieś przy ul. Stawowej 14, a część sportowa imprezy rozegra się tradycyjnie na terenie Autodromu “DELTA” w Polskiej Nowej Wsi przy ul. Kościelnej 55.

Zapisy rozpoczną się w czwartek, 24 lutego b.r. o godz. 18:00, a zakończą się w piątek, 4 marca b.r. również o godz. 18:00.

Zapraszamy do udziału w zawodach wszystkich uczestników posiadających prawo jazdy kategorii B, samochód, aktualne ubezpieczenie OC i przegląd techniczny, a także inne dokumenty dopuszczające pojazd do ruchu drogowego.

Więcej szczegółów można uzyskać na naszym fanpage’u i wydarzeniu imprezy na Facebooku, mailowo na adres autoopol@onet.pl oraz pod numerem telefonu 601 745 919.

Regulamin uzupełniający

Formularz zgłoszeniowy