Szukaj

Pogoda

Automobilklub Opolski, ul. Wrocławska 102, 45-837 Opole, tel. 0774745919
2 Mini Rajd Festiwalowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 23 Maj 2017 10:58

Zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych w niedzielę 28 maja 2017 na 2 Mini Rajd Festiwalowy do domExpo w Opolu. Impreza jest jednym z wydarzeń zapowiadających kultowy Rajd Festiwalowy.

Około 10:30 zawodnicy kolejno według numerów startowych przemierzą wyznaczoną trasą w obiekcie domEXPO. Uczestnicy na trasie napotkają pięć odcinków specjalnych:

 • OS1 – Fundacja Kwitnące Talenty – próba niespodzianka
 • OS2 – Restauracja Inspiracje – przejazd toru za pomocą modelu samochodu
 • OS3 – Meblik – gra w kapsle
 • OS4 – EMP/FIBARO – symulator jazdy samochodem wyścigowym – XBOX
 • OS5 – domEXPO/Rollkowisko – Pokonanie trasy gokartem

Zapisy przyjmowane będą w biurze zawodów, które zostanie utworzone w Kawiarni i Restauracji Inspiracje, i ruszą o godzinie 10:00. Zmagania zostaną przeprowadzone w dwóch kategoriach klasy 1-3 i 4-6 szkół podstawowych.

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę oraz dyplom. Z kolei uczestnicy którzy pokonają przygotowane próby w najlepszym czasie otrzymają pamiątkowe puchary oraz nagrody przygotowane przez sponsorów.

Impreza odbędzie się dzięki wsparciu Miasta Opole.

Zaproś swoich znajomych i bądź razem z nami 28.05.2017 r  domEXPO Opole ul. Kępska 8

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Zmieniony: Wtorek, 23 Maj 2017 11:05
 
KJS Nysa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 15 Maj 2017 00:00

 

Już 21 maja rajdowe emocje powrócą do Nysy i okolic. O godzinie 10 z nyskiego Rynku wystartuje Konkursowa Jazda Samochodem RAJD TRYTONA. Impreza będzie stanowiła IV rundę cyklu Kierowca Roku Opolszczyzny 2017.

Długość trasy wynosi 138,36 km, w tym 12 km prób sportowych na nawierzchniach asfaltowo-betonowo-szutrowych. Próby sportowe zlokalizowane będą na terenie byłej Fabryki Samochodów Dostawczych Nysa przy ul. Szlak Chrobrego 6 oraz w okolicach miejscowości Czarnolas.

Zapisy już ruszyły, a pojemność trasy przewidziana jest na 50 załóg. Jeżeli limit nie zostanie osiągnięty przed dniem imprezy, w niedzielę będzie możliwość zgłoszenia się do uczestnictwa, w Centrum Rozrywki ARSENAŁ ul. Szlak Chrobrego 6. Biuro zawodów otwarte będzie w tym miejscu od godziny 7:30. Prawo startu ma każdy kierowca posiadający prawo jazdy kategorii B, ubezpieczenie OC pojazdu, a pilot musi mieć ukończone 17 lat. Do obowiązków załogi należy posiadanie kasków.

Nysa to miasto z bogatymi tradycjami rajdowymi, stąd pochodzą utytułowani zawodnicy tacy jak: Paweł Dytko – wielokrotny Mistrz Polski, Piotr Soja – zawodnik z tytułami mistrzowskimi w wyścigach górskich i na torach europejskich. Z tego miasta pochodzą również Radosław Kasprzyk – dwukrotny Kierowca Roku Opolszczyzny i Andrzej Badora startujący z sukcesami w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Mamy nadzieję, że 21 maja br. objawią się nowe, obiecujące talenty rajdowe i wyścigowe.


KJS NYSA - RAJD TRYTONA organizowany jest dzięki wsparciu Gminy Nysa

www.nysa.eu


 

Serdecznie zapraszamy

Wyniki Kjs Nysa Rajd Trytona

Regulamin imprezy

Formularz zgłoszeniowy

Komunikat nr 1

Wydarzenie na Facebooku

Zmieniony: Wtorek, 23 Maj 2017 17:01
 
Konferencja prasowa 48 Rajdu Festiwalowego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 09 Maj 2017 13:05

Zapraszamy na konferencję prasową dotyczącą tegorocznej edycji Rajdu Festiwalowego, która odbędzie się 16 maja (wtorek) o godzinie 13:00 w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. W spotkaniu udział będą brali przedstawiciele Miasta Opola, organizatorzy rajdu z Automobilklubu Opolskiego, sponsorzy i partnerzy oraz przedstawiciele mediów.

 
Link2europe sponsorem 48 Rajdu Festiwalowego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 08 Maj 2017 11:32

Link2Europe to polsko-belgijska spółka specjalizująca się w doradztwie personalnym, selekcji i rekrutacji. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Opolu, przy ulicy Damrota 7/2. W branży HR działają nieustannie od 2008 roku. Bogate doświadczenie oraz pełen profesjonalizm są gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług.

Głównym profilem działalności jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie pośrednictwa pracy. W ofercie zatrudnienie zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Przez lata obecności na rynku zaufało firmie już wielu Klientów. Zapewniają pracę na korzystnych warunkach, w sprawdzonych, renomowanych firmach. Pomagają zaadaptować się w nowym środowisku oraz załatwiają niezbędne formalności związane z pracą za granicą.

Specjalnością firmy jest dostarczanie wykwalifikowanej kadry pracowniczej w branżach takich jak: transport i logistyka, motoryzacja, mechanika i inżynieria, przemysł oraz produkcja. Współpracują przede wszystkim z pracodawcami z Belgii i Holandii – czyli państw oferujących wysokie zarobki, stabilne zatrudnienie i godne warunki socjalne.

Obecnie poszukiwane są osoby na stanowisko:

 • mechanik aut ciężarowych
 • wulkanizator
 • kierowca C+E
 • spawacz
 • elektromechanik
 • operator maszyn cnc
 • ogrodnik
 • operator wózka widłowego
 • szwacz/szwaczka

Więcej ofert znajdziecie Państwo na stronie www.link2europe.pl

 
Rajd Festiwalowy 10-11 czerwca 2017r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 08 Maj 2017 10:45

Regulamin Uzupełniający

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Przekaż nam 1%

Współpraca

Stop Pijanym Kierowcom

Valid XHTML and CSS.