Automobilklub Opolski zaprasza wszystkich miłośników sportów motorowych i motoryzacji na drugą rundę cyklu Kierowca Roku Opolszczyzny w sezonie 2021, czyli Opolski Super OES, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 20 listopada b.r.

Sobotnia impreza będzie okazją do zdobycia kolejnych punktów do klasyfikacji rocznych KRO i uzyskania jak najlepszej pozycji przed finałową eliminacją, czyli 24. Świątecznym Pucharze Forda, który jest planowany na niedzielę, 5 grudnia b.r. Warto przypomnieć, że sklasyfikowanie na koniec sezonu daje sklasyfikowanie w minimum dwóch rundach, w tym jednej o charakterze KJS.

Biuro imprezy znajdować się będzie w biurze Opolskiego Centrum Logistycznego w Opolu przy ul. Głogowskiej 41 (wejście nr 2), gdzie przyjmowane będą zgłoszenia do imprezy, a Badanie Kontrolne odbędzie się na terenie placu giełdy przy ul. Wschodniej.

Dla wszystkich startujących uczestników Organizator przygotował czterokrotnie przejeżdżaną próbę sprawnościową o długości 1,5 km, o nawierzchni betonowej. Początek pierwszego przejazdu o godz. 11:00.

Zapraszamy do udziału w zawodach wszystkich uczestników posiadających prawo jazdy kategorii B, samochód, aktualne ubezpieczenie OC i przegląd techniczny, a także inne dokumenty dopuszczające pojazd do ruchu drogowego.

Więcej szczegółów można uzyskać na naszym fanpage’u i wydarzeniu imprezy na Facebooku, mailowo na adres autoopol@onet.pl oraz pod numerem telefonu 601 745 919.

Regulamin Uzupełniający

Formularz zgłoszeniowy

Klasyfikacja KRO 2021 po pierwszej rundzie

fot. Tomasz Dębski