Szukaj

Pogoda

KJS Nysa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 15 Maj 2017 00:00

 

Już 21 maja rajdowe emocje powrócą do Nysy i okolic. O godzinie 10 z nyskiego Rynku wystartuje Konkursowa Jazda Samochodem RAJD TRYTONA. Impreza będzie stanowiła IV rundę cyklu Kierowca Roku Opolszczyzny 2017.

Długość trasy wynosi 138,36 km, w tym 12 km prób sportowych na nawierzchniach asfaltowo-betonowo-szutrowych. Próby sportowe zlokalizowane będą na terenie byłej Fabryki Samochodów Dostawczych Nysa przy ul. Szlak Chrobrego 6 oraz w okolicach miejscowości Czarnolas.

Zapisy już ruszyły, a pojemność trasy przewidziana jest na 50 załóg. Jeżeli limit nie zostanie osiągnięty przed dniem imprezy, w niedzielę będzie możliwość zgłoszenia się do uczestnictwa, w Centrum Rozrywki ARSENAŁ ul. Szlak Chrobrego 6. Biuro zawodów otwarte będzie w tym miejscu od godziny 7:30. Prawo startu ma każdy kierowca posiadający prawo jazdy kategorii B, ubezpieczenie OC pojazdu, a pilot musi mieć ukończone 17 lat. Do obowiązków załogi należy posiadanie kasków.

Nysa to miasto z bogatymi tradycjami rajdowymi, stąd pochodzą utytułowani zawodnicy tacy jak: Paweł Dytko – wielokrotny Mistrz Polski, Piotr Soja – zawodnik z tytułami mistrzowskimi w wyścigach górskich i na torach europejskich. Z tego miasta pochodzą również Radosław Kasprzyk – dwukrotny Kierowca Roku Opolszczyzny i Andrzej Badora startujący z sukcesami w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Mamy nadzieję, że 21 maja br. objawią się nowe, obiecujące talenty rajdowe i wyścigowe.


KJS NYSA - RAJD TRYTONA organizowany jest dzięki wsparciu Gminy Nysa

www.nysa.eu


 

Serdecznie zapraszamy

Wyniki Kjs Nysa Rajd Trytona

Regulamin imprezy

Formularz zgłoszeniowy

Komunikat nr 1

Wydarzenie na Facebooku

Zmieniony: Wtorek, 23 Maj 2017 17:01
 

Przekaż nam 1%

Współpraca

Stop Pijanym Kierowcom

Valid XHTML and CSS.